Lektoři

AMY USA Atlanta, Georgia, USA

Bakalář v oboru výuka angličtiny osob nepocházejících z anglicky mluvících zemí

Hello!

I am from Atlanta, Georgia in the United States of America. I love reading, art, baking, and traveling. I earned my Bachelors in TESOL (Teaching English as a Second Language) from the University of Science, Arts, and Technology in 2018 and have received as advanced certificate in TESOL. I have also been trained in Second Language Acquisition Methodology, specializing in Mandarin Chinese. I have been learning Chinese for a few years now and have recently traveled around the world to visit a few countries in Asia where I could practice my Chinese speaking skills.

In the last 3 years, I have taught English to children and adults from many different countries. I have enjoyed teaching them everything from basic vocabulary words to more advanced specific subject related vocabulary and conversational skills. I love learning things about other cultures and sharing things about mine as well!

In my class, I use tried and tested methods to help my students by playing games, singing songs, and using lots of visual aids to have fun while we are learning. I am looking forward to meeting you!

O Amy

Amy pochází z Atlanty v Georgii. Miluje četbu, umění, pečení a cestování. Svůj bakalářský titul a certifikaci TESOL (pro výuku angličtiny osob nepocházejících z anglicky mluvících zemí) na úrovni pokročilý získala na univerzitě se zaměřením na vědu, umění a technologie v roce 2018. Účastnila se také metodologického tréningu ve svém zaměření pro výuku mandarínštiny jako druhého jazyka. Tento jazyk nyní učí již několik let a v poslední době hodně cestuje po Asii, kde procvičuje své vyjadřovací schopnosti.

Poslední tři roky učila angličtinu děti i dospělé z různých koutů světa. Má svou práci velice ráda, baví ji učit vše od základní slovní zásoby až po pokročilou a specifickou angličtinu, stejně jako rozvíjet konverzační dovednosti. Sama se ráda učí a poznává nové kultury a s ostatními ráda sdílí informace o kultuře své.

Ve svých hodinách aplikuje zkoušené a testované metody a pomáhá studentům učit se pomocí her, písní, používáním mnoha vizuálních pomůcek k učení se angličtiny formou zábavy. Už se na Vás těší.

amy amy amy
Vyzkoušet ZDARMA
× Kideo Black Friday

První lekci v hodnotě 449 Kč od nás máte ZDARMA a bez závazků! Objednat lekci zdarma Zavřít