Lektoři

Carolyn
Art of Teaching Professional Certificate
Bachelor of Science in Education Diploma
Art of Teaching Professional Certificate
Art of Teaching Professional Certificate

“Carolyn získala odbornou kvalifikaci k výuce anglického jazyka, literatury a psaní”

CAROLYN USA Lancaster, Pennsylvania, USA

Bakalář v oboru učitelství anglického jazyka pro ZŠ a SŠ

Art of Teaching Professional Certificate
Bachelor of Science in Education Diploma
Art of Teaching Professional Certificate
Art of Teaching Professional Certificate

“Carolyn získala odbornou kvalifikaci k výuce anglického jazyka, literatury a psaní”

Hey there!

I love teaching English language, literature, and writing!

I have a degree in secondary education in English from Millersville University in my home state, Pennsylvania, a school recognized for its excellence in teaching teachers.

My first three years of teaching were in a private high school that had a boarding program for international students. I was a live-in dormitory advisor and an English teacher. I taught academic writing during the day, then did homework with ELL students in the evening. I helped them to connect their American schoolwork with their home cultures. We laughed a lot.

To become better writers, I use cooperative revision circles, reflective free writes, and mentor texts. To become better readers, I use book circles, visual projects, playwriting and acting, song-writing, recitation, and comprehension strategies to eventually arrive at analysis. To structure my lessons, I use Understanding by Design so that we always have goals in mind.

For the last two years, I have taught English literature full time in Morocco occasionally tutoring sixth grade math.

I’m sure we’ll teach each other a lot!

O Carolyn

Carolyn miluje vyučování anglického jazyka, literatury a psaní. Pochází z Pensylvánie, kde také získala svůj titul z anglického jazyka a literatury na prestižní Millersville Univerzity. Tako škola je známá bezkonkurenční úrovní přípravy budoucích učitelů.

První tři roky své praxe vykonávala na soukromé škole, která disponovala programem pro studenty přijíždějící ze zahraničí. Zde pracovala hlavně jako učitelka Angličtiny. V průběhu dne se věnovala vyučování psaní odborných textů, k večeru poté pomáhala s domácími úkoly studentům angličtiny, kteří nepocházeli z anglicky mluvícího prostředí, a tudíž potřebovali jiné postupy při vyučování než ostatní studenti. Snažila se jim pomoci propojit jejich studium na americké škole s jejich vlastní kulturou. Studenti si její hodiny užívali a byla velká legrace.

Aby jim pomohla naučit se lépe anglicky psát, aplikovala metody jako kruhové opakování, psaní reflexí na volné téma, a psaní textů, u kterých poté studenti mohli sledovat vývoj svých stylistických schopností. Aby si lépe osvojili čtecí dovednosti, využívala jsem řízené čtenářské kroužky, vizuální projekty, psaní dramatických her a jejich samotné inscenování, psaní písní, recitaci, a strategie pro psaní analýz. Při vytváření plánu hodin má vždy na mysli cíl hodiny, výuka má tedy směr, a přináší výsledky.

Poslední dva roky učila anglickou literaturu v Maroku a příležitostně vyučovala matematiku. Od svých studentů se mnohému naučila a tímto postojem se řídí dodnes.

Carolyn Carolyn Carolyn
Vyzkoušet ZDARMA
× Kideo Black Friday

První lekci v hodnotě 449 Kč od nás máte ZDARMA a bez závazků! Objednat lekci zdarma Zavřít