Plánování a objednání lekcí

Plánování a objednávání lekcí na Kideu si od teď můžete organizovat sami ve svém uživatelském účtu dostupném na adrese app.kideo.cz/client.

Po přihlášení ke svému účtu na Kideu uvidíte v levém menu dva nové odkazy - “Objednat lekci” a “Kalendář”.

Novou lekci si naplánujete jednoduše a v několika málo krocích. Začněte kliknutím na odkaz “Objednat lekci”. V dalším kroku si zvolte požadovaný den a čas pro naplánování lekce. Systém vám bude průběžně zobrazovat učitele, kteří jsou v daných termínech dostupní. Pokud jste flexibilní, můžete si namísto jednoho dne či konkrétního času nastavit rozsah, kdy máte na studium čas, a vybírat si ze širší nabídky učitelů.

Pokud máte zájem o lekci s konkrétním učitelem, zadejte do pole Jméno učitele počáteční písmena jeho jména. Systém pak zúží výpis dostupných časů pouze na časy nabídnuté konkrétním požadovaným učitelem.

V případě, že se vám ve vámi požadovaném čase zobrazí nabídka termínů od učitele, který vám vyhovuje, můžete si jeho termín objednat. Stačí kliknout na termín, který si chcete objednat, a vybrat konkrétní začátek lekce.

Jestli chcete, můžete u každého učitele kliknout také na odkaz “Kalendář dostupnosti tohoto učitele”. Zde máte možnost procházet si detailní kalendář konkrétního učitele a rovnou si objednat lekci v čase, který vám vyhovuje. Takto si můžete naplánovat lekce na několik dní i týdnů dopředu.

Seznam naplánovaných lekcí najdete jako doposud pod odkazem “Naplánované lekce”. Tady můžete naplánované lekce také zrušit, pokud je to nutné. Nezapomeňte ale prosím na to, že lekce je možné bez sankcí zrušit více než 24 hodin před jejím začátkem.

Pokud kliknete na odkaz “Kalendář”, můžete vidět své naplánované lekce zobrazené v kalendáři uspořádané do jednotlivých týdnů.

Kontakt

Pro více informací nás kontaktujte!

mail kideo@teheso.com
Nápověda