Lektoři

JANETTE USA Liberal, Kansas USA

Magistr v oboru vzdělávání a Bakalář v oboru Pedagogika předškolního věku

Hello!

My name is Janette and I have been a teacher since 2004. I have taught students in public schools from ages 4-18 in Oklahoma and Kansas. I have been teaching online for two years and I have taught over 4,500 classes online. I have a TEFL certification and master’s degree in curriculum and instruction with an emphasis in English as a Second Language. I have a bachelor’s degree in child development with an emphasis in early childhood education and I am writing my dissertation for my PhD in early childhood education.

I enjoy traveling internationally, reading, scrapbooking, and watching American football and baseball with my family. I love visiting and learning about other countries and hosting exchange students from around the world.

I am a patient and happy teacher. I enjoy teaching one-on-one with students to maximize their learning and individualize instruction. I believe learning should be fun and I incorporate props, music, total physical response (TPR), and pictures in class to help students learn English.

O Janette

Janette učí už od roku 2004. Učila děti na státních školách v Oklahomě a Texasu a to ve věku 4-8 let. Online vyučuje už dva roky a celkově se podílela na více než 4500 online lekcích. Získala TEFL certifikaci a magisterský titul z oboru pedagogiky se zaměřením na vyučování angličtiny. Bakalářský titul získala v oboru vývoje dětí s důrazem na raný vývoj dítěte. V současné době pracuje na disertační práci, která se dotýká stejného tématu.

Ráda cestuje po různých zemích, čte, vytváří obrázková alba a sleduje americký fotbal a baseball se svou rodinou. Ráda navštěvuje jiné země a učí se o jejich kultuře a stará se o studenty na výměnném pobytu.

Janette je trpělivá a veselá učitelka, která má ráda individuální vyučování, aby mohla maximalizovat pokrok a přizpůsobovat výuku studentovi. Zastává názor, že učení má být zábava a do výuky tak kromě TPR zapojuje i pomůcky, muziku a obrázky.

janette janette janette
Vyzkoušet ZDARMA
× Kideo Black Friday

První lekci v hodnotě 449 Kč od nás máte ZDARMA a bez závazků! Objednat lekci zdarma Zavřít