Kariéra

Kideo - Business Development Manager za kvalitnější výuku angličtiny

Kdo jsme

Jsme Kideo, start-up, který přišel s kvalitní výukou angličtiny pro děti i dospělé. Máme ověřenou metodu výuky, kvalifikované učitele z USA, profesionálního poradce, který mimo jiné pracoval i se Stevem Jobsem, a hlavně odhodlání zlepšit výuku angličtiny v ČR a Evropě. Klienti, kteří využívají Kideo, jsou z výuky nadšení, protože vidí u sebe a svých dětí znatelný pokrok.

Koho hledáme

Hledáme kolegu/kolegyni, které baví technologie a vzdělávání. Dokáže zlepšovat české prostředí pro výuku angličtiny a umí jak naslouchat potřebám zákazníků, tak dotáhnout věci do úspěšného konce.

Co bude tvou náplní práce

Staneš se naším ambasadorem/ambasadorkou a společně s námi se postaráš o to, že výuka angličtiny už nikdy nebude jako dřív. Součástí tvé práce bude aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků stejně jako péče o ty stávající. Budeš také prezentovat naši značku na konferencích a veletrzích.

Co nabízíme

Možnost stát se součástí týmu, který svou práci bere jako poslání a má za cíl vybudovat ze start-upu jedničku na trhu.
Velmi atraktivní provizní systém, který ti přinese opravdu zajímavé finanční ohodnocení, pokud se ti bude dařit. Samozřejmostí je základní plat, ale upřímně - kvůli tomu tu práci brát nebudeš.

Pokud jsi ten správný člověk pro tuto pozici, dej nám vědět na kideo@teheso.com a pustíme se do toho!× Kideo Black Friday

První lekci v hodnotě 449 Kč od nás máte ZDARMA a bez závazků! Objednat lekci zdarma Zavřít