Lektoři

Kim
Advanced TESOL Certificate
Advanced TESOL Certificate
Master of Business Administration
Master of Business Administration

“Kim získala také magisterský titul v oboru obchodní správy”

KIM USA Niagara Falls, New York, USA

Držitelka certifikátu TESOL opravňující k výuce angličtiny osob nepocházejících z anglicky mluvících zemí

Advanced TESOL Certificate
Advanced TESOL Certificate
Master of Business Administration
Master of Business Administration

“Kim získala také magisterský titul v oboru obchodní správy”

Hello!

My name is Kim, and I love to teach English! I am an American who has taught in schools in Taiwan and online classrooms for over 10 years. I have a Master’s degree in Business Administration as well as TESOL certification. I believe that student engagement, confidence building and having fun are the some of the most important aspects of learning English in an online environment. The most incredible thing about learning one-to-one is the ability to adapt my lessons for each student, as each person in this world is unique. I think it is important to follow a lesson plan to assess progress and for the student to see the path they have taken. It gives them the confidence they need to learn and strengthen their speaking, reading and writing skills. As an English teacher and mother, I have a strong understanding of the learning process and creating a child's love for education.

I have a classroom filled with fun educational games, props and alphabet flashcards. I look forward to meeting you soon. See you in the classroom!

O Kim

Kim je učitelka angličtiny z USA, která doopravdy miluje svou práci. Za dobu svého desetiletého působení učila na školách v Taiwanu a vedla online kurzy. Dosáhla magisterského titulu v oboru obchodní správy, dále také certifikátu TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), který jí opravňuje k výuce angličtiny osob, které nepocházejí z anglicky mluvících zemí. Za nejdůležitější aspekty při svém vyučování považuje aktivní zapojení studenta, budování sebevědomí v rámci projevu v angličtině a zábavnost celého procesu učení. Kim se ve své výuce "jeden na jednoho" snaží přípravy hodin "ušít" přímo na míru studenta, přestože to není snadné, protože každý člověk je unikát. Dále je podle Kim důležité přesně se zaměřit na cíl, když studenti vidí, jakých znalostí mohou dosáhnout za určitý čas, motivuje je to a dodává jim to sebevědomí ve všech dovednostech, které mohou na hodinách získat. Jako učitelka a matka, chápe Kim, jak je důležité zaujmout děti pro učení tak, že si ho zamilují, a to je také cílem jejich lekcí, které jsou plné her, pomůcek, flashkaret a zábavných aktivit. Moc se na vás těší!

Kim Kim Kim Kim
Vyzkoušet ZDARMA
× Kideo Black Friday

První lekci v hodnotě 449 Kč od nás máte ZDARMA a bez závazků! Objednat lekci zdarma Zavřít