Lektoři

Kristi

KRISTI USA Niagara Falls, New York, USA

Bakalář v oboru veřejné zdravotnictví

Hello!

My experience as an ESL Teacher began in Taiwan teaching children, ages 4-12. I taught ESL in a classroom setting which focused on peer interaction and group learning techniques.

After moving back to the United States, I decided to continue my career as an ESL Teacher with an online school. With an online classroom, it is important to have a fun and interactive setting so the children stay interested and motivated to learn. Using props, TPR and assessing the child's level of ESL are vital in creating a positive atmosphere for the students.

As a mother and teacher, it is my passion to help children learn and watch them grow!

O Kristi

Svou první zkušenost s vyučováním získala Kristi, když učila angličtinu děti na Taiwanu. Vyučovala zde děti ve věku od čtyř do dvanácti let. Výuka probíhala převážně ve třídě, proto byla orientována na interakci mezi vrstevníky za užití skupinových aktivit.

Poté, co se vrátila do USA, pokračovala ve své praxi online. Při online vyučování je důležité vytvořit zábavné a interaktivní prostředí, abychom udrželi pozornost dítěte a motivovali jej k učení. Používání různých pomůcek, metod, které děti aktivizují i fyzicky a konstruktivního hodnocení studentů v procesu učení angličtiny je stěžejní pro vytvoření kreativní a pozitivní atmosféry pro studenty.

Kristi je nejen učitelka, ale také matka a proto je její vášní pomáhat dětem se učit a sledovat jak se rozvíjení.

kristi kristi kristi
Vyzkoušet ZDARMA
× Kideo Black Friday

První lekci v hodnotě 449 Kč od nás máte ZDARMA a bez závazků! Objednat lekci zdarma Zavřít