Lektoři

LAURA USA Buffalo, New York, USA

Magistr v oboru vzdělávání se specializací na výuku angličtiny osob nepocházejících z anglicky mluvících zemí

Hello,

I was born in Toronto, Canada and raised in Africa. My first language is English, but I grew up speaking Portuguese and some French. As a child I traveled a lot and I learned to enjoy new places and appreciate the difficulty in learning new cultures and languages.

I attended Houghton College where I received by BA in TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) and Intercultural Studies. After college I began teaching English as a New Language in Buffalo, New York. My students were from all over the world and I loved teaching them a new language and a new culture. Since then I have earned my Master’s degree in Literacy from the University of Buffalo and have taught in schools in Kuwait and Morocco.

I’ve been teaching English as a language for seven years and have taught kindergarten through grade 8. I use many different language learning strategies in my classroom depending on the needs of each student. Best practices in language instruction are an important aspect to my teaching, as I help each student build their fluency orally and in English literacy. I enjoy meeting students from around the world and I look forward to helping you in your language journey.

O Lauře

Laura se narodila v Torontu, ale vyrostla v Africe. Jejím rodným jazykem je angličtina, ale domluví se i portugalsky a trochu francouzsky. Jako dítě hodně cestovala a poznávala nová místa, díky čemuž pochopila, jak těžké může být učení se novým kulturám a hlavně jazyku.

Chodila na Houston College, kde získala bakalářský titul v oboru výuky angličtiny osob nepocházejících z anglicky mluvících zemí a interkulturních vztahů. Po dokončení vysoké školy začala učit angličtinu v Buffalu ve státě New York. Učila studenty ze všech koutů světa a učení anglického jazyka a kultury si zamilovala. Poté získala magisterský titul v oboru rozvíjení gramotnosti a následně učila v Kuvajtu a v Maroku.

Angličtinu učí již sedm let a učí děti od nejmenších až po osmou třídu. Používá širokou škálu vyučovacích metod, vše záleží na potřebách každého jejího studenta. Osvědčené postupy v jazykové výuce jsou důležitým aspektem jejíhoho učení. Snaží se studentům pomoci dosáhnout plynulosti v nejen v mluveném projevu, ale i ve čtení. Ráda poznává studenty z celého světa a těší se, až bude moct pomoci i Vám na cestě za poznáním angličtiny.

laura laura laura
Vyzkoušet ZDARMA
× Kideo Black Friday

První lekci v hodnotě 449 Kč od nás máte ZDARMA a bez závazků! Objednat lekci zdarma Zavřít