Lektoři

RUSSELL USA Dallas, Texas, USA

Držitel certifikátů v oboru Speciální pedagogika a TEFL, který ho opravňuje k výuce angličtiny osob nepocházejících z anglicky mluvících zemí

Hello!

My name is Russell Johnson and I graduated from Texas Tech University with business degrees in marketing and management. Soon after, I realized my dream to teach so I got certified to teach in Texas and received my certification in Special Education and Generalist 4-8. I also received my TEFL certification in Thailand.

I taught special education in Texas for 2 years, working with students with disabilities to achieve success in the classroom and socially. After that, I taught English for a year abroad in Uruguay. Overall, my experience has taught me that every student is different, and to learn we need to make the classes relevant to the student’s interest and have fun.

I hope to see you soon!

O Russellovi

Russell promoval na Technické univerzitě v Texasu, kde získal titul v oboru Obchod a marketing. Později si ale uvědomil, že jeho snem je učit, a proto se rozhodl získat certifikát ze speciální pedagogiky a vyučování dětí ve věku 4-6 let. Russell má také certifikát TEFL, který ho opravňuje k výuce angličtiny osob, které nepochází z anglicky mluvících zemí.

V Texasu učil děti se speciálními potřebami po dobu dvou let. Pracoval se studenty s handikepy a pomáhal jim dosáhnout úspěchu ať už ve studiu, nebo v sociální oblasti. Poté se věnoval učení v Uruguayi. Celkově Russella jeho zkušenost naučila, že každý student je jiný a že pro to, abychom dokázali udělat hodiny efektivní pro každého studenta, musí být zajímavé a zábavné.

Už se na Vás těší!

russell russell russell
Vyzkoušet ZDARMA
× Kideo Black Friday

První lekci v hodnotě 449 Kč od nás máte ZDARMA a bez závazků! Objednat lekci zdarma Zavřít