Lektoři

STACEY USA Dallas, Texas, USA

Držitelka certifikátu TEFL opravňujícího k výuce angličtiny osob nepocházejících z anglicky mluvících zemí

Hello!

My name is Stacey Chmiel and I am from Dallas, Texas! I love to travel and have lived overseas in both Uruguay and Morocco. I have a Bachelor of Science degree in Nutrition and a Master of Science degree in Nutrition. I am TEFL/TESL certified through Oxford Seminars which means I am certified to teach English to speakers of other languages.

Last year I taught English in Montevideo, Uruguay to students age 12-20, as well as to adults, with varying levels from beginner to advanced. I used a variety of modes (music, short videos, role-plays, and games) to teach English to keep learning fun and interesting! Most of the classes I taught in Uruguay were done remotely, so I am very comfortable teaching English lessons online.

I believe that learning should be fun and individualized for each student. I also believe that each lesson should include a variety of teaching methods to accommodate different learning styles (physical movement, listening activities, reading activities, visual props, etc…).

I look forward to helping you improve your English language skills while having fun together!

O Stacey

Stacey pochází z Dallasu v Texasu. Ráda cestuje a tráví čas v zemích jako jsou Uruguay a Maroko. Bakalářský i magisterský titul získala ve vědeckém oboru Výživy a stravování, získala také certifikáty TEFL/TESL, které kvalifikují k vyučování angličtiny jako druhého jazyka.

Minulý rok se věnovala výuce angličtiny v Montevideu, v Uruguayi, kde vyučovala studenty ve věku 12-20 let, stejně jako studenty dospělé na všech úrovních. Při své výuce se snaží zapojit co nejvíce metod a prostředků (video, hudbu, hraní rolí a hry), aby byla výuka zábavná a zajímavá.

Stacey zastává názor, že by měly být lekce přímo ušité na míru studentovi a neměl by se při nich nudit. Také se snaží do každé lekce zakomponovat co nejvíce metod výuky, aby student mohl aplikovat variované metody učení – fyzický pohyb, poslechové aktivity, čtení, vizuální pomůcky apod.

Už se moc těší až Vám bude pomáhat zlepšit dovednosti v angličtině zábavnou formou!

stacey stacey stacey
Vyzkoušet ZDARMA
× Kideo Black Friday

První lekci v hodnotě 449 Kč od nás máte ZDARMA a bez závazků! Objednat lekci zdarma Zavřít